Tobiko Pomeranč Aki 90g

Neohodnoceno
 
 

Kaviár z létajících ryb je pochoutka, kterou si velice rychle oblíbíte.

Dostupnost Do 4-6 dnů
Cena 199,13 Kč bez DPH
229 Kč    
Kód produktu 157
Výrobce RUSKO
Kategorie RUSKO
 

Kaviár z létajících ryb je pochoutka, kterou si velice rychle oblíbíte. Takzvané tobiko dokáže perfektně doplnit chuť jednotlivých druhů sushi.

Tento pro sushi typický kaviár poznáte podle klasického tvaru kuliček, které jsou velké necelý centimetr. Chuťově je lehce slaný s kouřovým nádechem a při skousnutí cítíte malé křupnutí. Poznáte ho podle specifické barvy, která je červeno-oranžová, ale setkat se můžete i s jinak barvenými tobiko kuličkami, jelikož japonci rádi experimentují a dokáží obarvit nejen tobiko (k docílení zelené barvy používají například wasabi), ale I sushi rýži.

 

Flying fish roe is a delicacy that can very quickly fall in love. The so-called tobiko can perfectly complement the taste of different types of sushi.

This for caviar sushi typically are identified by classical spherical beads that are less than a centimeter. Taste is slightly salty with a hint of smoke and when you feel small bite crunch. You'll know it by a specific color, which is red-orange, but you can also meet with differently colored tobiko balls, because the Japanese like to experiment and are able to not only color tobiko (to achieve green wasabi used, for example), but I sushi rice.

Hmotnost 0.09 kg