Kukuřičné kuře 1,5-1,7 kg

Kód: 187
Neohodnoceno
Značka: FRANCIE
180 Kč / kg
na objednávku do 3 dnů

Jedná se o kuřecí specialitu, přímo lahůdku. Též zvaná "baby kuřátka" jsou drůbež pocházející z francouzských farem. Fotka může být ilustrační ale vždy se pro Vás snažíme najít to nejlepší kukuřičné kuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kuřata jsou obvykle menší hmotnosti, přibližně od 400 g na kus. Jsou živeny kukuřičnou krmnou směsí, což má za následek onu typickou nažloutlou barvu masa, které je navíc velmi chutné, šťavnaté a křehké. V obchodech je koupíte chlazená, celá i porcovaná. Jejich cena je asi 3x vyšší než u obyčejných kousků a zaslouží si také svátečnější úpravu. Velmi chutná jsou nadívaná telecí fáší s přídavkem ořechů nebo kaštanovým pyré,  sýrovo-bylinkovou nádivkou či houbovou směsí. Často se kombinuje s další delikatesou, kterou bezpochyby jsou husí jatýrka Foie gras. Jako příloha se hodí smetanové brambory, pyré, různé omáčky i krémové rizoto.

These chicks are usually smaller weight, about 400 grams each. Cornmeal are fed with a feed mixture, resulting in a typical one, a yellowish color of meat which is also very tasty, juicy and tender. In stores you buy chilled, whole and sliced. Their price is about 3 times higher than ordinary pieces and also deserves festive finish. Very tasty are stuffed with minced veal with the addition of nuts or chestnut puree, cheese and mushroom or herb stuffing mixture. It is often combined with other delicacies, which are undoubtedly goose liver foie gras. As attachment fits creamy potato puree, sauces and creamy risotto.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení