Sardinky v rajčatové omáčce 115g

Kód: 606
Neohodnoceno
Značka: FRANCIE
169 Kč / ks
Skladem

Tyto sardinky se skládají ze 65% sardinek a 11% rajčatové omáčky. Obsahují důležitou složku pro lidské zdraví a tím je omega 3 mastné kyseliny.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 mastné kyseliny (nejdůležitější EPA a DHA) jsou esenciální mastné kyseliny. Jsou nezbytné pro lidské zdraví, ale tělo si je nedokáže vytvořit - musí být přijaty stravou.
Omega 3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako pro správný růst a vývoj. Mohou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob. Vědci prokázali, že omega 3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky a mohou snižovat riziko vzniku chronických chorob, jako jsou artritidy a zhoubné nádory.

Omega 3 fatty acids (most EPA and DHA) are essential fatty acids. They are essential to human health but the body can not create - must be received diet.
Omega 3 fatty acids are crucial for proper brain function, as well as for proper growth and development. May reduce the risk of cardiovascular diseases. Scientists have shown that omega-3 fatty acids have anti-inflammatory effects and may reduce the risk of chronic diseases such as arthritis and cancer.