Ocet Balsamico Cacao Crema 250ml

Kód: 777
Neohodnoceno
Značka: FRANCIE
190 Kč / ks
Skladem

Nádherně husté a intenzivně vonící kakaové balsamico. Ideální pro zdobení exotických druhů masa. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balzamikový ocet je unikátní, protože je vyroben v omezeném množství a souvisí s geografickou oblastí Modena. Zvláštní podnebí tohoto kraje s vysokými teplotními šoky, velmi horkým létem a mrazivým zimním obdobím umožňuje hroznovému moštu kvasit a zrát v nejlepších podmínkách v souladu s tradičními metodami. Tento ocet je navíc ochucený kakaem a má vyjímečnou chuť. 

Inspirovaný špičkovými restauracemi, kteří ho používají takřka denně pro zdobení exotických druhů masa a dokonce i na dezerty, ovoce a zmrzlinu. 

Balsamic vinegar is unique because it is made in limited quantities and is related to the geographic region of Modena. Special climate of this region with high temperature shocks, very hot summers and chilly winter season allows grape must to ferment and mature in the best conditions in accordance with traditional methods. This vinegar is also flavored with cocoa and has exceptional taste. Inspired by high-end restaurants who use it almost daily for decorating exotic meats and even desserts, fruit and ice cream.