Mořský vlk divoký 1-2 kg

Kód: 1369
1 hodnocení
Značka: CHORVATSKO
1 300 Kč / kg
Skladem

Mořský vlk z divokého odchytu, u nás též známý jako mořčák chutný, je dravá mořská ryba z řádu ostnoploutvých. Má elegantní dlouhé tělo s typickou vroubkovanou hřbetní ploutví a leskle stříbrnými šupinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořský vlk. U nás též známý jako mořčák chutný, je dravá mořská ryba z řádu ostnoploutvých. Má elegantní, dlouhé tělo s typickou vroubkovanou hřbetní ploutví a leskle stříbrnými šupinami. Může dorůstat do velikosti až 80cm a váhy až do 10 kilogramů. Loví většinu menších ryb, převážně u pobřeží a v těsné blízkosti ústí řek. Rozšířený je od Senegalu až po jižní pobřeží Norska. Je to jedna z nejchutnějších mořských ryb. Jeho maso je bílé a pevné, velice jemné s typickým aroma. Maso obsahuje velmi málo kostí. Tato ryba není chovaná, ale je z divokého odchytu. 

Sea wolf. In our country also known as bass tasty, the predatory marine fish from the order perch-likes. It features an elegant, long body with a typical serrated dorsal fins and shiny silver scales. Can grow in size to 80cm and weighing up to 10 kilograms. They hunt mostly smaller fish, mostly near the coast and close to the estuaries. Extended from Senegal to the southern coast of Norway. It is one of the most delicious seafood. The flesh is white and firm, with the typical very fine aroma. Meat contains very few bones.