Mozzarella Di Bufala 150g

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Mozzarella má tvar oválu a uskladňuje se v miskách nebo pevně uzavřených obalech obsahujících syrovátku. Má sněhobílou barvu a velmi tenkou lesklou kůru.

Dostupnost Do 4-6 dnů
Cena 91,30 Kč bez DPH
105 Kč    
Kód produktu 211
Značka FRANCIE
Kategorie SÝRY
 

Mozzarella má tvar oválu a uskladňuje se v miskách nebo pevně uzavřených obalech obsahujících syrovátku. Má sněhobílou barvu a velmi tenkou lesklou kůru. Struktura mladého sýra je poměrně pružná a poddajná, dá se celkem lehce krájet. Jak sýr zraje, stává se měkčím a zintenzivňuje se jeho chuť. Název souvisí se slovem mozzare – odříznout, protože je formován nožem. Mozzarella je sýr vyrobený z takzvaného točeného tvarohu. Aby se mléko srazilo, přidává se do něj iniciační kultura a syřidlo. Tvaroh se nakrájí na velmi malé kousky a nechá se usadit. Potom se vytáhne ze syrovátky a míchá se ve vařící vodě, dokud se z něho nevytvoří hladká a lesklá masa. Z ní se odkrajují malé kousky, formují se do oválů a namáčejí do slaného roztoku. Originální mozzarela se vyrábí z buvolího mléka. V obchodech je dnes k dostání "Mozzarella di Bufalla Campana" D.O.C z buvolího mléka.

Mozzarella has the shape of an oval and stored in tight containers or closed containers containing whey. It has snow-white in color and very thin shiny crust. The structure of the young cheese is relatively flexible and elastic, it can be quite easily cut. As the cheese matures, it becomes softer and intensifies its flavor. The name is associated with the word mozzare - cut, because it is shaped knife. Mozzarella cheese is made from the so-called draft curd. To hit the milk, add to it the initiation culture and rennet. The curd is cut into very small pieces and allowed to settle. Then he pulls out the whey and stirred in boiling water until it formed a smooth and shiny meat. From they are cut small pieces, shape into ovals and dipped in salt solution. The original mozzarella is made from buffalo milk. In stores today is offered "Mozzarella di Buffalo Campana" D.O.C from buffalo milk.

Hmotnost 0.15 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.