Spaghetti Rummo 500g

Kód: 804
Neohodnoceno
Značka: ITÁLIE
130 Kč 113,04 Kč bez DPH
Do 4-6 dnů

Vyrábí se z té nejkvalitnější tvrdé pšenice semoliny a vody z údolí Sannio. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špagety se vyrábí z tvrdé kvalitní pšenice Semoliny a nejčistší vody z údolí Sannio. Výrobci trvají na tom, aby suroviny pocházeli právě z těchto surovin, protože chtějí zajistit 100% kvalitu svých špaget. 

Rummo je jedním z nejznámějších výrobců těstovin v Itálii a je známý především pro svůj způsob výroby Lenta Lavorazione, který spojuje to nejlepší ze surovin s péčí a trpělivostí. Vzhledem k této metodě výroby špagety zůstávají a zachovávají si svou chuť ikdyž se vám náhodou stane, že je necháte vařit příliš dlouho či je ohřejete ještě jednou. 

Antonio Rummo vyrábí své těstoviny v Itálii v Campanii. Firmu řídí již šestá generace rodiny Rummo.

 

Spaghetti is made from durum wheat semolina quality and purest water from the valley of Sannio. Manufacturers insist that raw materials derived from these raw materials because they want to ensure 100% quality of their spaghetti.

Rummy is one of the most famous producers of pasta in Italy and is known primarily for his method of making Lenta Lavorazione that combines the best of ingredients with care and patience. Due to this method of production and spaghetti still retain their flavor even if you happen to let them cook too long or it warm up again.

Antonio Rummo manufactures its pastas in Italy in Campania. Company governed by the sixth generation of the family Rummo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Těstoviny a Rýže
Hmotnost: 0.5 kg