Ústřice Fines de Normandie Nr.2

Kód: 52
Tip
19 hodnocení
Značka: NORMANDIE
55 Kč / ks
Skladem

Ústřice se pěstují v mořských sádkách. Fine de claires se drží několik měsíců v tzv. claires, které obsahují méně slanou vodu, bohatou na živiny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fine de Claires se smějí nazývat pouze ty ústřice, ke na 1m2 přebývá maximálně 20 ústřic a podíl masa je nejméně 6%. Tak je tomu i u těchto ústřic. Pocházejí z francouzské oblasti Marennes Oleron, kde vyrůstají spolu s ústřicemi v mořských sádkách. Krevety vyrážejí za potravou jenom v noci, jak se přemisťují, rozvíří fytoplankton usazený na mořském dně a toho využívá ústřice, která se živí mořskými časticemi, které filtruje z vody. Proto jsou vysazovány spolu. Vyrůstají čistě přírodně, bez použití jakýchkoliv krmiv.

Fine de Claires are allowed to call only those oysters to dwell on one square meter up to 20 oysters and meat content is at least 6%. So it is with these oysters. They come from the French region of Marennes Oleron, which grow along with oysters in marine cages. Shrimps set out to forage only at night, how they move, stirs phytoplankton deposited on the seabed and the use of oysters, which feed on marine particles that filter the water. Therefore, they are planted together. They arise purely natural, without any feed.