Losos Irsko - filet Organic Bio

Kód: 1688
Novinka
Neohodnoceno
119 Kč / 100g
Skladem

Cena za 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

  Pro mořské sklizně Irska je kvalita klíčovou a strategickou hodnotou. To platí pro kvalitu výrobků, zdraví a bezpečnost našich zúčastněných stran a kvalitu našeho ekologického chování. Věříme, že se jedná o nedílnou součást odpovědného, ​​účinného a ziskového řízení podniků a udržitelné akvakultury.   Cílem asociace Fisheris Ireland je vždy dodávat produkty z lososa s vysokou technickou a nutriční kvalitou, aby splňovaly požadavky zákazníků a očekávání spotřebitelů na základě udržitelnosti.   Naší ambicí být lídry v oblasti kvality v průběhu našich trzich, zpracovatelských a prodejních operací.
  Jsme odhodláni spolupracovat s našimi zákazníky, abychom zajistili dodávku vysoce kvalitních produktů a služeb z lososa, kromě práce s našimi kritickými dodavateli, abychom dosáhli našich cílů v oblasti kvality výrobků a služeb Seafood prodejně.  
  Od té doby, co byla společnost založena před více než 30 lety, jsme také získali mnoho ocenění a certifikací.

 Chuť irskeho lososa bio ORGANIC je velmi jemna a chutna!! Nejvice ji poznate při konzumaci v syrovém stavu ale doporučueme také na tepelnou úpravu, idealně připraveného na grilu,

na panvi na masle, lehce okořenit solí a pepřem, nejlepši uprava je prosmáženi Medium Rare.

Taky můžem doporučit kozumace za syrova na sashimi, sushi a nebo marinovaný losos Gravlax.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filety
Hmotnost: 0.1 kg