Mořský Ďas

Kód: 11
ORGANIC
Neohodnoceno
Značka: FRANCIE
1 390 Kč / kg
Skladem

Cena za kg viz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořský ďas sice neoplývá velkým půvabem, svou chutí si však získal pozornost konzumentů napříč kontinenty a patří mu stálé místo na menu luxusních restaurací. Rozšířený je v oblasti sahající od jihozápadu Barentsova moře až po Gibraltar, vyskytuje se také v Černém a Středozemním moři. Hlavní oblastí výlovu je severní Atlantik. Nejčastěji žije ve velkých hloubkách a živí se rybami pohybujícími se v blízkosti mořského dna, například rejnoky nebo mořskými úhoři.

Although not plentiful monkfish great charm, its taste but gained the attention of consumers across continents and include his permanent place on the menus of upscale restaurants. Is widespread in the area stretching from the southwest Barents Sea to Gibraltar, also occurs in the Black and Mediterranean. The main fishing areas are the North Atlantic. Most often live at great depths and feed on fish moving close to the seabed, such as stingrays or sea eels.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení